Oznámenie o možnosti očkovania občanov s Mobilnou očkovacou službou

Oznámenie o možnosti očkovania občanov s Mobilnou očkovacou službou

Oznámenie o možnosti očkovania občanov s Mobilnou očkovacou službou

Ministerstvo zdravotníctva SR poverilo Nitriansky samosprávny kraj koordinovať očkovania vakcínou proti ochoreniu SARS-CoV-2. Poverenie s číslom S10106-2021-M-39 nadobudlo účinnosť dňa 11.02.2021 a na jeho základe Nitriansky samosprávny kraj zriadil a organizoval Mobilnú očkovaciu službu (MOS) pre oprávnené osoby, v zmysle Usmernenia MZ SR pre očkovanie proti ochoreniu Covid-19 prostredníctvom Mobilnej očkovacej služby organizovanej vyšším územným celkom (VUC).

V našom regióne túto službu zabezbečuje Mobilná očkovacia služba MEDCHIR, s.r.o., so zodpovednou osobou MUDr. Miklós Viola.

Očkovanie obyvateľov formou Mobilnej očkovacej služby (ďalej MOS) VUC sa uskutočňuje pre vybrané skupiny obyvateľov na základe nižšie uvedených kritérií. Očkovanie osôb formou MOS VUC môže byť individuálne alebo skupinové, podľa oprávnenosti.

Ak máte záujem využiť túto možnosť, prosím kontaktujte nás na tel. č.: 0905 927 446

------------------------------------------------------------------------

Értesítés az állampolgárok mobil oltási szolgáltatással történő beoltásának lehetőségéről

A Szlovák Köztársaság Egészségügyi Minisztériuma felhatalmazta a nyitrai önkormányzatot az oltás összehangolására a SARS-CoV-2 vakcinával. Az S10106-2021-M-39 engedélyszám 2021.02.11-én lépett hatályba, és ennek alapján a nyitrai önkormányzati régió az Egészségügyi Minisztérium iránymutatásainak megfelelően létrehozta és megszervezte a jogosult személyek számára a Mobil Védőoltási Szolgáltatást (MOS).

Régiónkban ezt a szolgáltatást a MEDCHIR, s.r.o. nyújtja a MUDr Miklós Viola vezetésével.

A lakosság oltását a Mobil Oltási Szolgálat végzi. A személyek oltási formája lehet egyéni vagy csoportos, a jogosultságtól függően.

Amennyiben szeretne élni a mobil oltás lehetőségével, kerjük hívja a község telefonszámát : 0905 927 446

Vytvorené: 19. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 28. 7. 2021 14:46