Navigáció

Mobil Oltási Szolgálat

Typ: egyéb
MEDCHIR, s.r.o.

Értesítés az állampolgárok mobil oltási szolgáltatással történő beoltásának lehetőségéről

A Szlovák Köztársaság Egészségügyi Minisztériuma felhatalmazta a nyitrai önkormányzatot az oltás összehangolására a SARS-CoV-2 vakcinával. Az S10106-2021-M-39 engedélyszám 2021.02.11-én lépett hatályba, és ennek alapján a nyitrai önkormányzati régió az Egészségügyi Minisztérium iránymutatásainak megfelelően létrehozta és megszervezte a jogosult személyek számára a Mobil Védőoltási Szolgáltatást (MOS).

Régiónkban ezt a szolgáltatást a MEDCHIR, s.r.o. nyújtja a MUDr Miklós Viola vezetésével.

A lakosság oltását a Mobil Oltási Szolgálat végzi. A személyek oltási formája lehet egyéni vagy csoportos, a jogosultságtól függően.

Amennyiben szeretne élni a mobil oltás lehetőségével, kerjük hívja a község telefonszámát : 0905 927 446

Készítve: 19. 5. 2021