Oznam-értsítés

Pracovná ponuka-állásajánlat

Pracovná ponuka:

Spoločnosť NAJ Klima s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 16 rokov hľadá do svojho tímu pracovnú silu na pozíciu technik - elektrikár. Nástup do pracovného pomeru ihneď. Výhody služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, príplatky za dobre vykonanú prácu a pravidelné školenia. Možnosť vykonávať prácu aj na živnosť. Ponúkaný plat 1250,- € brutto + príplatky. V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu sa informujte na obecnom úrade alebo na telefónnom čísle 0948 004 168. Informácie o spoločnosti NAJ Klima s.r.o. nájdete na webovej stránke www.najklima.sk.

Munkalehetőség:

NAJ Klíma s.r.o. a Szlovák piacon 16 éve stabil szerepet betöltő vállalkozás, amely elektrotechnikus végzettséggel rendelkező kollégával bővítené csapatát.

Munkaviszonyba lépes lehetséges azonnali kezdettel!

Egyéni vállalkozói engedéllyel rendelkezők is jelentkezhetnek.

Az 1250,-€ bruttó bérezéshez további jutalmazásokban is részesíti kollégáját, mindemellett szolgálati telefon és szolgálati gépjármű is jár. A folyamatos képzéseken való részvételt szintén jutalmazzuk.

Amennyiben érdekli önt a lehetőség, jelentkezzen személyesen a községi hivatalban, vagy a következő telefonszámon:  0948 004 168

Cégünkről többet megtudhat honlapunkon a: www.najklima.sk oldalon.

Vytvorené: 29. 3. 2023
Posledná aktualizácia: 29. 3. 2023 13:02